Affiliate program využivají především internetové eshopy a různí prodejci. V článku vám také uvedeme tipy na nejlepší České affiliate systémy z pohledu výdělku na affiliate marketingu. V článku se dozvíte více o affiliate programech.

Affiliate program na zvyšení prodejů

Affiliate program využívají eshopy a firmy, které něco prodávají přes internet na zvýšení svých internetových prodejů. Nabídnou vám jako affiliate partnerovi určitou provizi, pokud si po kliku na reklamu na vašem webu něco v eshopu koupí. Vy pak z této objednávky získáváte určitou provizi. Každý segment nabízí zcela jinou provizi.

Český Affiliate marketing

Český Affiliate marketing je podle mě o dost pozadu, než v země v západní Evropě. Dobré affily, které jsou výhodné i pro partnery jsou opravdu vzácné a není jich zase tolik. Níže vám poté představíme tyto, podle nás nejvíce výhodné České affiliate programy (někdo používá název provizní programy).

Affiliate program na zájezdy a letenky – Invia.cz

Invia.cz prodává zájezdy a také letenky. Je to největší Český prodejců zájezdů přes internet. Invia nabízí provizi 1 % z ceny zájezdu navíc platí za každý klik 0.80 a 1,20 Kč. Za jednu prodanou letenkuu je provize 200 Kč. Průměrná provize za jeden zájezd se u mě pohybovala okolo 500 Kč. Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZ

Affiliate program na sport a sportovní potřeby – Sportobchod.cz

Sportovní potřeby se docela hojně kupují přes internet. Sportobchod.cz patří k největším prodejcům sportovních potřeb přes internet. Jejich provize je ve výši 5% z objednaného zboží. Je možno vydělávat i na svých podpartnerech. Zaregistrujte se ZDE!

Affiliate program Wedos.cz – více affilů

Affil Wedos nabízí sdružení více affilů v jednom systému. Můžete propagovat hostingové služby (provize 50 %), domény (provize 10 %), dále právnické služby (10 procent), informační systémy (50 procent), pojišťovací a finanční produkty (4 -25 procent) a další. Zaregistrovat se můžete ZDE!

Další druhy internetové reklamy

Poznejte i další druhy internetové reklamy. Přečtěte si článek s názvem Výdělek na internetu.