Sklik Partner umožnuje vydělávat lidem na kontexové reklamě. Výhodou systému Sklik Partner oproti Google Adsense je, že se nemusíte stát povinně plátci DPH. V článku se dozvíte více o systému Sklik Partner.

Sklik Partner – kontextová reklama

Sklik Partner umožnuje malým i velkým webmásterům zobrazovat na svých webech kontextovou reklamu Sklik Partner. U Sklik Partner si musíte každý jednotlivý web nechat schválit. Samotné vložení reklamní plochy je velmi snadné a zvládne to úplně každý.

Vložení Sklik Partner na váš web

Nejprve se musíte zaregistrovat do Sklik Partner. Poté zaregistrujete své jednotlivé weby a po schválení můžete začít vkládat reklamní plochy na vaše weby. Při vložení můžete vybrat velikost reklamní plochy, barvu reklamní plochy a můžete přidat kanál pro sledování. Poté umístíte vygenerovaný kód na vaše stránky a už se nemusíte o nic starat. Jen vyděláváte.

U Sklik Partner se nemusíte stát plátci

Sklik Partner je velmi dobrý systém pro ty, kteří kvůli plátcovství DPH raději odešly od Google Adsense. Sklik Partner je Český systém a tak není nutná žádná registrace k DPH. Můžete zůstat nadále neplátci DPH.

Další druhy internetové reklamy

Přečtěte si také článek o dalších druzích internetové reklamy v článku s názvem výdělek na internetu.